СПИСКИ
груп абітурієнтів заочного факультету
з неповною вищою освітою (молодших
спеціалістів-юристів),
які
вступають для продовження навчання
за
освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів
з
галузі
знань Право напряму підготовки Право
Група № 1-ЗФМС
(молодші спеціалісти-юристи, які
допущені до вступу на 2 курс
відділення підготовки фахівців
заочного факультету)
Консультація – 30.07.2009 о 9.00.
Фахове вступне випробування з
правознавства у формі співбесіди –
31.07.2009 о 16.00
Місце проведення консультації та співбесіди –
вул. Проскурівська, 57, навчальний корпус
№4, лекційний зал №3
№ з/п |
Реєстра-ційний номер |
Прізвище, ім'я та |
|
1 |
2 |
3 |
|
1. |
015-ЗФМС |
Бахмацький Вадим Вікторович |
|
2. |
037-ЗФМС |
Бойчук Ярослав
Петрович |
|
3. |
012-ЗФМС |
Бунда В’ячеслав Федорович |
|
4. |
006-ЗФМС |
Гожа Тетяна Олегівна |
|
5. |
030-ЗФМС |
Гой Яна Петрівна |
|
6. |
033-ЗФМС |
Грабчак Віталій Олександрович |
|
7. |
021-ЗФМС |
Загорський Максим Миколайович |
|
8. |
010-ЗФМС |
Заноза Юлія Олександрівна |
|
9. |
025-ЗФМС |
Ільчук Іванна Степанівна |
|
10. |
036-ЗФМС |
Кантур Тетяна Миколаївна |
|
11. |
032-ЗФМС |
Кльоц Олег Віталійович |
|
12. |
017-ЗФМС |
Ковальська Ірина Вікторівна |
|
13. |
035-ЗФМС |
Корнійчук Ярослава Олександрівна |
|
14. |
009-ЗФМС |
Кушнір Наталія Юріївна |
|
15. |
007-ЗФМС |
Лещук Ольга Анатоліївна |
|
16. |
011-ЗФМС |
Лісовий Володимир Валентинович |
|
17. |
039-ЗФМС |
Лопінська Тетяна Ігорівна |
|
18. |
022-ЗФМС |
Малик Галина Михайлівна |
|
19. |
019-ЗФМС |
Машталір Максим Анатолійович |
|
20. |
008-ЗФМС |
Самчук Олександр Михайлович |
|
21. |
040-ЗФМС |
Світельська Юлія Валеріївна |
|
22. |
029-ЗФМС |
Стець Олександр Андрійович |
|
23. |
020-ЗФМС |
Ткачук Марія Олександрівна |
|
24. |
024-ЗФМС |
Яцишина Катерина Сергіївна |
Група № 2-ЗФМС
(молодші спеціалісти-юристи, які
допущені до вступу на 3 курс
відділення підготовки фахівців
заочного факультету)
Консультація – 30.07.2009 о 9.00.
Фахове вступне випробування з
правознавства у формі співбесіди –
01.08.2009 о 16.00
Місце проведення консультації та співбесіди –
вул. Проскурівська, 57, навчальний корпус
№4, лекційний зал №3
№ з/п |
Реєстра-ційний номер |
Прізвище, ім'я та |
|
1 |
2 |
3 |
|
1. |
023-ЗФМС |
Ахапкіна
Лариса Вікторівна |
|
2. |
034-ЗФМС |
Багінська
Людмила Павлівна |
|
3. |
027-ЗФМС |
Бернацька
Ірина Анатоліївна |
|
4. |
013-ЗФМС |
Боса
Світлана Олексіївна |
|
5. |
018-ЗФМС |
Вербівська
Ірина Володимирівна |
|
6. |
004-ЗФМС |
Гервасій
Наталія Анатоліївна |
|
7. |
005-ЗФМС |
Данилюк
Вікторія Вікторівна |
|
8. |
016-ЗФМС |
Колісник
Руслан Федорович |
|
9. |
038-ЗФМС |
Коломеєць
Андрій Ярославович |
|
10. |
026-ЗФМС |
Комар
Світлана Володимирівна |
|
11. |
002-ЗФМС |
Корчак
Вікторія Олегівна |
|
12. |
014-ЗФМС |
Красінчук
Наталія Вікторівна |
|
13. |
003-ЗФМС |
Павлюк
Альона Вікторівна |
|
14. |
028-ЗФМС |
Піскаревська
Алла Віталіївна |
|
15. |
001-ЗФМС |
Рокіцький
Іван Павлович |
|
16. |
031-ЗФМС |
Шугалевич
Віктор Анатолійович |